Comte Bureau - think people
think people.
_DSC0121.jpg

Møt oss

Vi løser komplekse utfordringer innenfor en rekke ulike sektorer. Felles for arbeidene våre er at vi setter mennesket først. Kontakt Comte Bureau og diskuter ditt prosjekt med oss.

 

Besøk oss

comte-bureau-kontoret.jpg

Pilestredet Park 31
0176 Oslo

 

Vi løser komplekse utfordringer innenfor en rekke ulike sektorer. Felles for arbeidene våre er at vi setter mennesket først.
 
 

Kontakt oss

Øystein Evensen Comte Bureau Sosiologi.jpg

Øystein Evensen

Daglig leder og partner
+47 975 63 702
oystein@comte.no

Jan Bjørkelo Comte Bureau Sosiologi.jpg

Jan Bjørkelo

+47 916 31 042
jan@comte.no

Kathinka Hasselknippe Comte Bureau Design.jpg

Kathinka Hasselknippe

+47 950 61 070
kathinka@comte.no

Markus Gundersrud Comte Bureau Interaksjonsdesign.jpg

Markus Gundersrud

+47 911 66 963
markus@comte.no

Erlend Nyhammer Comte Bureau Sosiologi.jpg

Erlend Nyhammer

Lene Haus Comte Bureau Arkitektur.jpg

Lene Haus

+47 986 63 803
lene@comte.no

Victoria Hovland Comte Bureau Tjenestedesign.jpg

Victoria Hovland

+47 920 20 870
victoria@comte.no

comte-bureau-placeholder-portrett.jpg

Espen Irgens

Joana Sa Lima Comte Bureau Arkitekt.jpg

Joana Sá Lima

Margaret Sripo Sanner Comte Bureau Tjenestedesign.jpg

Margaret Sripo Sanner

+47 906 44 589
margaret@comte.no

Tore Basmo Bergh Comte Bureau Sosiologi.jpg

Tore Bergh

+47 995 21 416
tore@comte.no

comte-bureau-placeholder-portrett.jpg

Georges Issa

Øyvind Grønlie Comte Bureau Tjenestedesign.jpg

Øyvind Grønlie

Halvor Skrede Comte Bureau Design.jpg

Halvor Skrede

+47 952 82 066
halvor@comte.no

helena larsson Comte Bureau Tjenestedesign.jpg

Helena Larsson

+47 452 59 788
helena@comte.no